Maalesef bilet iptal, iade veya değişim yapamıyoruz. Ha çok çok olağanüstü durumlar olursa, oturulur konuşulur. Bir çaresi bulunur elbet. Devlet meselesi değil.

İnternet sitemizde biletlerimiz tükendiyse bu gerçekten kader programı dahilindedir. Gösteri saatinde gelmeyenler olması durumunda kapıdan bilet satışı yapılabilir.

Değişiyor. Biraz çabayla öğrenebilirsin.

Gösteri girişlerinde biletleriniz size gönderilen maillerdeki QR kod ile kontrol edilmektedir. Bilet mailiniz size ulaşmadı ise bilet@tuzbiberstandup.com’a mail atabilirsiniz.
 (Bazen ciddi konuşmak gerekir.)

Bilet alırken eğer sizden yer seçmeniz istenmedi ise bilet aldığınız gösteride oturma düzeni yok demektir. O durumda erken gelerek istediğiniz yere oturabilirsiniz. He eğer sizden yer seçmeniz istendi ise ne kadar erken gelirseniz gelin yine de seçtiğiniz yere oturmak zorundasınız.

Aylak Bar’daki gösteriler için evet. Diğer mekanlarda değişkenlik gösteriyor.

Beş parmağın beşi bir olur mu? Olmaz.

Kadrolarımız gizli. Sürprizlere açık olun. Cem Yılmaz’dan Kahtalı Mıçe’ye kadar geniş bir spektrumda herkes olabilir.

Babanın oğlu, kırk yıllık eşin, kadim dostun, Cumhurbaşkanı adayın dahi sahneye çıksa video kaydı almanız kesinlikle yasaktır. Video çekmeniz dahilinde yakalanırsanız ( ki yakalanırsınız) ‘’O VİDEOYU SİL SİL SİL’’ şekli çirkinleşiyoruz.

Açık Mikrofon gösterilerine gelip kapıda ismini yazdırarak 5 dakika sahne alabilirsin. Bu gösterilerde düzenli olarak başarılı olman durumunda TuzBiber yetkilileri seni zaten bulur. Diyelim bulmadılar, o kadar başarılıysan birileri illa seni keşfeder. Diyelim ki biz bulduk o zaman Ayaktayız gösterilerinden birinde sahne alırsın. Orada da düzenli olarak başarılı olursan TuzBiber 6’lı, TuzBiber + derken seni kimse tutamaz. Sen bile tutamazsın yıldızlar zaten tutamaz.

TuzBiber’de tek kişilik gösteri yapmak için önce TuzBiber’in diğer şovlarında sahne alıp, sahne aldığın gösterilerde seyirciyi azami seviyede güldürmen lazım. Azami seviye ne demek dersen biz de çok hakim değiliz.

Arkadaşlarını görmemiz lazım..
TUZBİBER’LE İLGİLİ SON GELİŞMELERDEN, PERDE ARKASINDA YAŞANANLARDAN VE İNDİRİM KODLARINDAN HERKESTEN ÖNCE HABERDAR OLMAK İÇİN KAYIT OL!