Yükleniyor Etkinlikler
Bu etkinlik geçti.

Caner Dağlı ve Halil Sayan’ın sunduğu interaktif puanlamalı gösteri Yoorb Show, 3 Ekim Pazar akşamı 20.00’de, Aylak Bar Kadıköy’de!

Şov içerisindeki oturma düzeni sosyal mesafe kurallarına uyacak şekilde ayarlanmış olup kişi sayısı azaltılarak sınırlandırılmıştır. Şov kadrosunda son dakika değişiklikleri olabilmektedir. 18 yaş ve üstü bilete tabidir. 18 yaşından küçükler şova giriş yapamaz. Şov esnasında sigara içmek yasaktır. Aynı şekilde şov esnasında kayıt yapılması veya canlı yayın yapılması da yasaktır. Çekim yapmanız durumunda maalesef çektiğiniz görüntüleri silmeniz talep edilecektir. Yemek ve içki servisi de de şov boyunca devam edecektir. Şova biletiniz ile beraber istediğiniz zaman gelip istediğiniz zaman çıkabilirsiniz.

Biletler

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Yoorb Show
Caner Dağlı ve Halil Sayan’ın sunduğu interaktif puanlamalı gösteri Yoorb Show, 3 Ekim Pazar akşamı 20.00’de, Aylak Bar Kadıköy’de!
60,00
42 uygun

Detaylar

Tarih:
3 Ekim 2021
Saat:
20:00
Ücret:
₺60

Organizatör

TuzBiber
E-posta:
bilet@tuzbiberstandup.com
Organizatör Websitesini Görüntüle

Mekan

Aylak Bar Kadıköy
Caferağa Mah. Tellalzade Sk. No:13
Kadıköy / İstanbul, İstanbul 34710 Türkiye
+ Google Haritalar
Mekan Websitesini Görüntüle
Go to Top