Yükleniyor Etkinlikler
Bu etkinlik geçti.

TuzBiber’in yeni formatı TuzBiber+ her perşembe +’nın sağ tarafına başka bir komedyen alıyor. Başında 3 açılış komedyeninin de 10’ar dakika sahne alacağı gecenin en sonunda sahneye gecenin +’sı çıkıyor.  TuzBiber+Efe Tunçer 2 Aralık Perşembe 20:30’da Aylak Bar Kadıköy’de! Aksel Gürel, Ali Congun ve Ömer Harmankaya’nın açılış komedyenleri olduğu bu geceyi
Cemil Marki sunuyor.

Şov Aylak Bar Kadıköy’ün Bahçe bölümünde düzenlenecektir. 18 yaş ve üstü bilete tabidir. 18 yaşından küçükler şova giriş yapamaz. Şov esnasında sigara içmek yasaktır. Aynı şekilde şov esnasında kayıt yapılması veya canlı yayın yapılması da yasaktır. Çekim yapmanız durumunda maalesef çektiğiniz görüntüleri silmeniz talep edilecektir. TuzBiber şovlarda ses ve görüntü kaydı yapabilir ve kayıtları kullanma hakkına sahiptir. Yemek ve içki servisi de şov boyunca devam edecektir. Şova biletiniz ile beraber istediğiniz zaman gelip istediğiniz zaman çıkabilirsiniz.

Biletler

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
TuzBiber+Efe Tunçer
TuzBiber'in yeni formatı TuzBiber+ her perşembe +'nın sağ tarafına başka bir komedyen alıyor. Başında 3 açılış komedyeninin de 10'ar dakika sahne alacağı gecenin en sonunda sahneye gecenin +'sı çıkıyor.  TuzBiber+Efe Tunçer 2 Aralık Perşembe 20:30'da Aylak Bar Kadıköy'de!
70,00
40 uygun

Detaylar

Tarih:
2 Aralık 2021
Saat:
20:30
Ücret:
₺70
Etkinlik Kategori:
, , ,

Organizatör

TuzBiber
E-posta:
bilet@tuzbiberstandup.com
Organizatör Websitesini Görüntüle

Mekan

Aylak Bar Kadıköy
Caferağa Mah. Tellalzade Sk. No:13
Kadıköy / İstanbul, İstanbul 34710 Türkiye
+ Google Haritalar
Mekan Websitesini Görüntüle
Go to Top