Yükleniyor Etkinlikler
Bu etkinlik geçti.

TuzBiber komedyenleri 13 Temmuz 21:00’da W ISTANBUL Secret Garden’da! Açık Hava’da yapılacak gösterinin kadrosu: MC: Aksel Gürel, Çağla Alkan, Efe Tunçer ve İsmail Türküsev. Kapı açılışı 20:00’dır.

 

Şov içerisindeki oturma düzeni sosyal mesafe kurallarına uyacak şekilde ayarlanmış olup kişi sayısı azaltılarak sınırlandırılmıştır. 18 yaş ve üstü bilete tabidir. 18 yaşından küçükler şova giriş yapamaz. Şov esnasında kayıt yapılması veya canlı yayın yapılması yasaktır. Çekim yapmanız durumunda maalesef çektiğiniz görüntüleri silmeniz talep edilecektir. TuzBiber şovlarda ses ve görüntü kaydı yapabilir ve kayıtları kullanma hakkına sahiptir. Yemek ve içki servisi de şov boyunca devam edecektir. Şova biletiniz ile beraber istediğiniz zaman gelip istediğiniz zaman çıkabilirsiniz.

Biletler

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
TuzBiber W ISTANBUL
TuzBiber komedyenleri 13 Temmuz 21:00'da W ISTANBUL Secret Garden'da! Açık Hava'da yapılacak gösterinin kadrosu: MC: Aksel Gürel, Çağla Alkan, Efe Tunçer ve İsmail Türküsev. Kapı açılışı 20:00'dır.
70,00
0 uygun
Sold Out

Detaylar

Tarih:
13 Temmuz 2021
Saat:
21:00
Ücret:
₺70
Etkinlik Kategori:
, , ,

Organizatör

TuzBiber
E-posta:
bilet@tuzbiberstandup.com
Organizatör Websitesini Görüntüle

Mekan

W ISTANBUL
Vişnezade, Süleyman Seba Cd. No 22, 34357 Beşiktaş/İstanbul
İstanbul, Türkiye
+ Google Haritalar
Telefon:
(0212) 381 21 21
Mekan Websitesini Görüntüle
Go to Top