Yükleniyor Etkinlikler
Bu etkinlik geçti.

Tutkum Boğuşmak ilk kez Ankara’ya geliyor!

Türkiye’nin en önemli ilişki uzmanı ve seksoloğu Tutkum Boğuşmak, 2 saatlik interaktif gösterisiyle 5 Aralık Pazar akşamı, 19:00’da Route Ankara Sahnesi’nde!

Şov içerisindeki oturma düzeni sosyal mesafe kurallarına uyacak şekilde ayarlanmış olup kişi sayısı azaltılarak sınırlandırılmıştır. Şov kadrosunda son dakika değişiklikleri olabilmektedir. 18 yaş ve üstü bilete tabidir. 18 yaşından küçükler şova giriş yapamaz. Şov esnasında sigara içmek yasaktır. Aynı şekilde şov esnasında kayıt yapılması veya canlı yayın yapılması da yasaktır. Çekim yapmanız durumunda maalesef çektiğiniz görüntüleri silmeniz talep edilecektir. Yemek ve içki servisi de de şov boyunca devam edecektir. Şova biletiniz ile beraber istediğiniz zaman gelip istediğiniz zaman çıkabilirsiniz.

Biletler

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Tutkum Boğuşmak
Tutkum Boğuşmak ilk kez Ankara'ya geliyor! Türkiye'nin en önemli ilişki uzmanı ve seksoloğu Tutkum Boğuşmak, 2 saatlik interaktif gösterisiyle 5 Aralık Pazar akşamı, 19:00'da Route Ankara Sahnesi'nde! 
80,00
60 uygun

Detaylar

Tarih:
5 Aralık 2021
Saat:
19:00
Ücret:
₺80
Etkinlik Kategori:

Organizatör

TuzBiber
E-posta:
bilet@tuzbiberstandup.com
Organizatör Websitesini Görüntüle

Mekan

Route Ankara
Kocatepe Mahallesi, Selanik 2 Caddesi, No 70, Çankaya
Ankara, Türkiye 06420 Türkiye
+ Google Haritalar
Telefon:
0312 424 00 23
Go to Top