Yükleniyor Etkinlikler
Bu etkinlik geçti.

İki Süper Şov Birden!

Sonat Işık, Turgut Uç, İsmail Türküsev ve muazzam konukları, YouTube ve Twitch’in sevilen formatları “Sana Yalan Borcum mu Var?” ve “Tinder Doktoru” ile sahnede! İki süper şov canlı olarak sahneleniyor; seyirciler şovun bir parçası haline geliyor. Yalanı doğruyu birbirine katmaya, flört alemlerinin en çapkın profillerini birlikte yorumlamaya var mısın? 2 şov, tek bilet, 19 Eylül Pazar saat: 21:45’te Aylak Bar Kadıköy’de!

”Doktor Ayağınıza Geldi!”

Flört olaylarından dertliysen, kimse seni sağa kaydırmıyorsa ya da online’da gerçeği yalandan ayıramıyorsan hiç üzülme! Tinder Doktoru sahneye özel formatı ve uzman doktorları; Sonat Işık, Turgut Uç ve İsmail Türküsev ile geri döndü. Derdine derman bulmak ve sahnede yer almak istersen, 19 Eylül’de Kadıköy Aylak Bar’da ol. Gelmeden bizle yorumlanmasını istediğin ekran görüntülerini(profilin, fotoğrafların, bio yazın, mesajlaşma örneklerin vb) mail olarak paylaş.

Ayrıca “Sizden Gelenler” bölümümüzde platform fark etmeksizin, size gelen saçma sapan her türlü tanışma mesajını da şovda yer alması için ekran görüntüsü olarak paylaşabilirsiniz.

Email: trgturgut@gmail.com

Şov Aylak Bar Kadıköy’de düzenlenecektir. Etkinliğin başladığı saatten itibaren “yarım saat” içerisinde şovlara giriş yapmanız beklenmektedir. Şov içerisindeki oturma düzeni sosyal mesafe kurallarına uyacak şekilde ayarlanmış olup kişi sayısı azaltılarak sınırlandırılmıştır. 18 yaş ve üstü bilete tabidir. 18 yaşından küçükler şova giriş yapamaz. Şov esnasında sigara içmek yasaktır. Aynı şekilde şov esnasında kayıt yapılması veya canlı yayın yapılması da yasaktır. Çekim yapmanız durumunda maalesef çektiğiniz görüntüleri silmeniz talep edilecektir. TuzBiber şovlarda ses ve görüntü kaydı yapabilir ve kayıtları kullanma hakkına sahiptir. Yemek ve içki servisi de şov boyunca devam edecektir. Şova biletiniz ile beraber istediğiniz zaman gelip istediğiniz zaman çıkabilirsiniz.

Biletler

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Tinder Doktoru X Sana Yalan Borcum Mu Var?
İki Süper Şov Birden!Sonat Işık, Turgut Uç, İsmail Türküsev ve muazzam konukları, YouTube ve Twitch’in sevilen formatları “Sana Yalan Borcum mu Var?” ve “Tinder Doktoru” ile sahnede! İki süper şov canlı olarak sahneleniyor; seyirciler şovun bir parçası haline geliyor. Yalanı doğruyu birbirine katmaya, flört alemlerinin en çapkın profillerini birlikte yorumlamaya var mısın? 2 şov, tek bilet, 19 Eylül Pazar saat: 21:45 Aylak Bar Kadıköy’de!
80,00
0 uygun
Sold Out

Detaylar

Tarih:
19 Eylül 2021
Saat:
21:45
Ücret:
₺80
Etkinlik Kategori:

Organizatör

TuzBiber
E-posta:
bilet@tuzbiberstandup.com
Organizatör Websitesini Görüntüle

Mekan

Aylak Bar Kadıköy
Caferağa Mah. Tellalzade Sk. No:13
Kadıköy / İstanbul, İstanbul 34710 Türkiye
+ Google Haritalar
Mekan Websitesini Görüntüle
Go to Top