Yükleniyor Etkinlikler
Bu etkinlik geçti.

İki Süper Şov Birden!
Sonat Işık, Turgut Uç, İsmail Türküsev ve muazzam konukları; YouTube ve Twitch’in sevilen formatı “Sana Yalan Borcum mu Var?” ve Tinder Doktoru’nun sahneye özel hazırlanan, bol aksiyonlu versiyonu Ehl-i Date ile sahnede olacaklar. Sahneye çıkıp şova dahil olmaya, yalanı doğruyu birbirine katmaya, flört alemlerinin en çapkın profillerini birlikte yorumlamaya var mısın? 2 şov, tek bilet, 15 Ekim 20:00’da Route Ankara Sahnesi’nde!

Şov Route Ankara Sahnesi’nde düzenlenecektir. Etkinliğin başladığı saatten itibaren “yarım saat” içerisinde şovlara giriş yapmanız beklenmektedir. Şov içerisindeki oturma düzeni sosyal mesafe kurallarına uyacak şekilde ayarlanmış olup kişi sayısı azaltılarak sınırlandırılmıştır. 18 yaş ve üstü bilete tabidir. 18 yaşından küçükler şova giriş yapamaz. Şov esnasında sigara içmek yasaktır. Aynı şekilde şov esnasında kayıt yapılması veya canlı yayın yapılması da yasaktır. Çekim yapmanız durumunda maalesef çektiğiniz görüntüleri silmeniz talep edilecektir. TuzBiber şovlarda ses ve görüntü kaydı yapabilir ve kayıtları kullanma hakkına sahiptir. Yemek ve içki servisi de şov boyunca devam edecektir. Şova biletiniz ile beraber istediğiniz zaman gelip istediğiniz zaman çıkabilirsiniz.

Biletler

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Ehl-i Date X Sana Yalan Borcum Mu Var?
İki Süper Şov Birden! Sonat Işık, Turgut Uç, İsmail Türküsev ve muazzam konukları; YouTube ve Twitch’in sevilen formatı “Sana Yalan Borcum mu Var?” ve Tinder Doktoru'nun sahneye özel hazırlanan, bol aksiyonlu versiyonu Ehl-i Date ile sahnede olacaklar. Sahneye çıkıp şova dahil olmaya, yalanı doğruyu birbirine katmaya, flört alemlerinin en çapkın profillerini birlikte yorumlamaya var mısın? 2 şov, tek bilet, 15 Ekim 20:00'da Route Ankara Sahnesi'nde! 
80,00
0 uygun
Sold Out

Detaylar

Tarih:
15 Ekim 2021
Saat:
20:00
Ücret:
₺80
Etkinlik Kategori:

Organizatör

TuzBiber
E-posta:
bilet@tuzbiberstandup.com
Organizatör Websitesini Görüntüle

Mekan

Route Ankara
Kocatepe Mahallesi, Selanik 2 Caddesi, No 70, Çankaya
Ankara, Türkiye 06420 Türkiye
+ Google Haritalar
Telefon:
0312 424 00 23
Go to Top