Yükleniyor Etkinlikler
Bu etkinlik geçti.

Deniz Göktaş ve İsmail Türküsev 50’şer dakikalık gösterileri ile 26 Kasım Perşembe 19:30’da İF Performance Hall Eskişehir’de! Açılışlarını ise Ömer Harmankaya ve Ali Fuat Ergüner yapıyor.

ov içerisindeki oturma düzeni sosyal mesafe kurallarına uyacak şekilde ayarlanmış olup kişi sayısı azaltılarak sınırlandırılmıştır. 18 yaş ve üstü bilete tabidir. 18 yaşından küçükler şova giriş yapamaz. Şov esnasında sigara içmek yasaktır. Aynı şekilde şov esnasında kayıt yapılması veya canlı yayın yapılması da yasaktır. Çekim yapmanız durumunda maalesef çektiğiniz görüntüleri silmeniz talep edilecektir. TuzBiber şovlarda ses ve görüntü kaydı yapabilir ve kayıtları kullanma hakkına sahiptir. Yemek ve içki servisi de şov boyunca devam edecektir. Şova biletiniz ile beraber istediğiniz zaman gelip istediğiniz zaman çıkabilirsiniz.

Biletler

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Biletler are no longer available

Detaylar

Tarih:
26 Kasım 2020
Saat:
19:30
Ücret:
Ücretsiz
Etkinlik Kategori:
, , ,

Organizatör

TuzBiber
E-posta:
bilet@tuzbiberstandup.com
Organizatör Websitesini Görüntüle

Mekan

İF Performance Hall Eskişehir
Cassaba Modern AVM Hoşnudiye Mah. 748. Sok. No: 3/A, 26130 Tepebaşı/Eskişehir
Eskişehir, Türkiye 26130 Türkiye
+ Google Haritalar
Telefon:
0539 206 02 26
Mekan Websitesini Görüntüle
Go to Top