Yükleniyor Etkinlikler
Bu etkinlik geçti.

Çeşitli sosyal medya platformlarında Cemil Marki adıyla tanınan Cemil; 

akmasa da damlayan bilincinin sızdırmaları sayesinde, vücuda getirdiği şovunda, seyircileri de yanında görüp şahit yazdırmak istiyor.

Herkesi ama herkesi bekliyoruz. Cemil Marki 17 Nisan Pazar 21:00’de

Aylak Bar Kadıköy’de!

 

18 yaş ve üstü bilete tabidir. 18 yaşından küçükler şova giriş yapamaz. Şov esnasında sigara içmek yasaktır. Aynı şekilde şov esnasında kayıt yapılması veya canlı yayın yapılması da yasaktır. Çekim yapmanız durumunda maalesef çektiğiniz görüntüleri silmeniz talep edilecektir. TuzBiber şovlarda ses ve görüntü kaydı yapabilir ve kayıtları kullanma hakkına sahiptir. Yemek ve içki servisi de şov boyunca devam edecektir. Şova biletiniz ile beraber istediğiniz zaman gelip istediğiniz zaman çıkabilirsiniz.

Biletler

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Cemil Marki
Çeşitli sosyal medya platformlarında Cemil Marki adıyla tanınan Cemil, akmasa da damlayan bilincinin sızdırmaları sayesinde vücuda getirdiği şovunda seyircileri de yanında görüp şahit yazdırmak istiyor. Herkesi ama herkesi bekliyoruz. Cemil Marki 17 Nisan Pazar 21:00'de Aylak Bar Kadıköy'de!
80,00
21 uygun

Detaylar

Tarih:
17 Nisan
Saat:
21:00
Ücret:
₺80
Etkinlik Kategori:

Mekan

Aylak Bar Kadıköy
Caferağa Mah. Tellalzade Sk. No:13
Kadıköy / İstanbul, İstanbul 34710 Türkiye
Mekan Websitesini Görüntüle

Organizatör

TuzBiber
E-posta:
bilet@tuzbiberstandup.com
Organizatör Websitesini Görüntüle
Go to Top