Yükleniyor Etkinlikler
Bu etkinlik geçti.

7 yıllık ilişkisi bittiği günden beri sahnelerden inmeyen, gerçeği aramaktan asla vazgeçmeyen Caner Dağlı, 25 Şubat Cuma 21:30’da tek kişilik şovu ile Ankara Haymatlos Mekan’da!

 18 yaş ve üstü bilete tabidir. 18 yaşından küçükler şova giriş yapamaz. Şov esnasında sigara içmek yasaktır. Aynı şekilde şov esnasında kayıt yapılması veya canlı yayın yapılması da yasaktır. Çekim yapmanız durumunda maalesef çektiğiniz görüntüleri silmeniz talep edilecektir. TuzBiber şovlarda ses ve görüntü kaydı yapabilir ve kayıtları kullanma hakkına sahiptir. Yemek ve içki servisi de şov boyunca devam edecektir. Şova biletiniz ile beraber istediğiniz zaman gelip istediğiniz zaman çıkabilirsiniz.

Biletler

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Caner Dağlı - Ankara
7 yıllık ilişkisi bittiği günden beri sahnelerden inmeyen, gerçeği aramaktan asla vazgeçmeyen Caner Dağlı, 25 Şubat Cuma 21:30'da tek kişilik şovu ile Ankara Haymatlos Mekan'da!
70,00
44 uygun

Detaylar

Tarih:
25 Şubat
Saat:
21:30
Ücret:
₺70
Etkinlik Kategori:

Mekan

Haymatlos Mekan
Kavaklıdere, Konur Sok. 73/B, 06640 Çankaya/Ankara, Türkiye
Çankaya / Ankara, Ankara 06680 Türkiye
Mekan Websitesini Görüntüle

Organizatör

TuzBiber
E-posta:
bilet@tuzbiberstandup.com
Organizatör Websitesini Görüntüle
Go to Top