19
NİS
2024
Cum

Brian Cox - Horizons

Brian Cox - Horizons

İSTANBUL - TİM Show Center
19 Nisan 2024 Cuma
20:30

Önceki kapalı gişe dünya turu ile iki Guinness Dünya Rekoru kıran Profesör Brian Cox, yoğun talep gören gösterisi HORIZONS ile son kez dünya turuna çıkıyor.

Having set two Guinness World Records with his previous sell-out World Tour, Professor Brian Cox is back in regional theatres to see off the sellout Arena tour HORIZONS.

Horizons, nasıl var olduğumuz ve ne olabileceğimiz konusundaki hikayesiyle üç kıtada 250,000'den fazla izleyiciye büyüleyici bir macera yaşattı. En son ekran teknolojileri kullanılarak hazırlanan gösteri, Yeni Zelanda’dan Kutup Dairesi’ne kadar farklı mekanları; uzak galaksilerin, yabancı dünyaların, süper büyük kara deliklerin ve evrenin merkezi hakkındaki son teorilerin görselleriyle doldurdu. Uzay ve zamanın doğası nedir? Hayat nasıl başladı, başlaması ne kadar nadir bir durum ve hayatın Kozmos’taki değeri nedir? Brian Cox, dünya turunun ardından kafa karıştırıcı muhteşem evrende son bir maceraya çıkmak için İstanbul’a geliyor.

Horizons has taken over 250,000 people across three continents on a dazzling journey; a story of how we came to be and what we can become. Using state of the art screen technology, venues across the world from New Zealand to the Arctic Circle have been filled with images of far-away galaxies, alien worlds, supermassive black holes and the latest theories of the origin of the Universe. What is the nature of space and time? How did life begin, how rare might it be and what is the significance of life in the Cosmos? What does it mean to live a small, finite life in a vast, eternal Universe? Having travelled the world, it is for the first time coming to Istanbul, for a final journey around our magnificent and baffling Universe.

Horizons, medeniyetimizin, müziğimizin, sanatımızın, felsefemizin ve bilimimizin bir şölenidir. Alçakgönüllülükle ve insanlığa değer vererek doğayı keşfetmeye devam ettiğimiz bir gelecek için umut dolu bir bakış açısı sunar.

"A jaw-dropping reminder that human life is both irrelevant and hugely precious." ** The Guardian

"Science and cosmology doesn’t get any more dazzling and interesting than this - a wonderful journey through space and time orchestrated by Professor Brian Cox." Daily Echo

"Stunning." ** Liverpool Echo

"Is your brain hurting yet? Because mine certainly was, but in beautifully, mind-expanding sort of way…We came away with a new found of love of the basics of science and maths, and a thirst to learn more."  Express and Star

 

Etkinlik Kuralları:

  •  16 yaşından küçükler şova giriş yapamaz. 
  •  Gösteri sırasında sigara içmek yasaktır.
  •  Gösteri sırasında kayıt yapılması veya canlı yayın yapılması yasaktır. Çekim yapmanız durumunda maalesef çektiğiniz görüntüleri silmeniz talep edilecektir. 
  •   TuzBiber gösterilerde ses ve görüntü kaydı yapabilir ve kayıtları kullanma hakkına sahiptir. 
  •   Gösteri başladıktan sonra gösteriye giriş yapılamamaktadır.
  •  Bilet iadesi yoktur. 
  •  Güvenlik sebebi ile biletinizi iade edebilme hakkı organizatöre aittir. 
  •  Şovu sabote etmeniz durumunda dışarı çıkmanız istenecektir.MEKAN
TİM Show Center
Darüşşafaka, Derbent Mevkii, Büyükdere Cd., 34457 Sarıyer/İstanbul
TUZBİBER’LE İLGİLİ SON GELİŞMELERDEN, PERDE ARKASINDA YAŞANANLARDAN VE İNDİRİM KODLARINDAN HERKESTEN ÖNCE HABERDAR OLMAK İÇİN KAYIT OL!