Yükleniyor Etkinlikler
Bu etkinlik geçti.

Nev’i şahsına münhasır komedyen Ali Congun, “çevreden merkeze” insani ilişkilere ve yaşamın çelişkilerine değindiği asabi tonlu tek kişilik gösterisi ile 5 Eylül Pazar 21:00’da Aylak Bar Kadıköy’de! Açılışı ise Murat Gençoğlu yapıyor.

Şov Aylak Bar Kadıköy’de düzenlenecektir. Şov içerisindeki oturma düzeni sosyal mesafe kurallarına uyacak şekilde ayarlanmış olup kişi sayısı azaltılarak sınırlandırılmıştır. 18 yaş ve üstü bilete tabidir. 18 yaşından küçükler şova giriş yapamaz. Şov esnasında sigara içmek yasaktır. Aynı şekilde şov esnasında kayıt yapılması veya canlı yayın yapılması da yasaktır. Çekim yapmanız durumunda maalesef çektiğiniz görüntüleri silmeniz talep edilecektir. TuzBiber şovlarda ses ve görüntü kaydı yapabilir ve kayıtları kullanma hakkına sahiptir. Yemek ve içki servisi de şov boyunca devam edecektir. Şova biletiniz ile beraber istediğiniz zaman gelip istediğiniz zaman çıkabilirsiniz.

Biletler

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Ali Congun
Ali Congun Sancaktepe'den Los Angeles'a kadar uzanan tek kişilik şovu ile 5 Eylül Pazar 21:00’da Aylak Bar Kadıköy’de! Açılışı ise Murat Gençoğlu yapıyor.
60,00
23 uygun

Detaylar

Tarih:
5 Eylül 2021
Saat:
21:00
Ücret:
₺60
Etkinlik Kategori:

Organizatör

TuzBiber
E-posta:
bilet@tuzbiberstandup.com
Organizatör Websitesini Görüntüle

Mekan

Aylak Bar Kadıköy
Caferağa Mah. Tellalzade Sk. No:13
Kadıköy / İstanbul, İstanbul 34710 Türkiye
+ Google Haritalar
Mekan Websitesini Görüntüle
Go to Top