Yükleniyor Etkinlikler
Bu etkinlik geçti.

Komedyenlerin birbirini gömdüğü, kazananı seyircinin belirlediği TuzBiber’in yeni formatı AcıBiber Şov 15 Temmuz Perşembe 21:00’da Aylak Bar Kadıköy’de! 16 komedyenin katıldığı bu elemeli format 4 hafta sürecek ve her ay 1 komedyen Altın Kürek Ödülü’nün sahibi olacak. Bu haftaki gösterinin eşleşmelerini aşağıda bulabilirsiniz.

 

MC: Aksel Gürel

Murat Gençoğlu vs Akın Aslan

Özer Uzun vs Ali Fuat Ergüner

Seda Yüz vs Ömer Harmankaya

Çağla Alkan vs Cemil Marki

Şov Aylak Bar Kadıköy’de düzenlenecektir. Şov içerisindeki oturma düzeni sosyal mesafe kurallarına uyacak şekilde ayarlanmış olup kişi sayısı azaltılarak sınırlandırılmıştır. 18 yaş ve üstü bilete tabidir. 18 yaşından küçükler şova giriş yapamaz. Şov esnasında sigara içmek yasaktır. Aynı şekilde şov esnasında kayıt yapılması veya canlı yayın yapılması da yasaktır. Çekim yapmanız durumunda maalesef çektiğiniz görüntüleri silmeniz talep edilecektir. TuzBiber şovlarda ses ve görüntü kaydı yapabilir ve kayıtları kullanma hakkına sahiptir. Yemek ve içki servisi şov boyunca devam edecektir. Şova biletiniz ile beraber istediğiniz zaman gelip istediğiniz zaman çıkabilirsiniz.

Biletler

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Acı Biber Şov
Komedyenlerin birbirini gömdüğü, kazananı seyircinin belirlediği TuzBiber’in yeni formatı AcıBiber Şov 15 Temmuz Perşembe 21:00’da Aylak Bar Kadıköy’de!
50,00
0 uygun
Sold Out

Detaylar

Tarih:
15 Temmuz 2021
Saat:
21:00
Ücret:
₺50
Etkinlik Kategori:
, , , , , , ,

Organizatör

TuzBiber
E-posta:
bilet@tuzbiberstandup.com
Organizatör Websitesini Görüntüle

Mekan

Aylak Bar Kadıköy
Caferağa Mah. Tellalzade Sk. No:13
Kadıköy / İstanbul, İstanbul 34710 Türkiye
+ Google Haritalar
Mekan Websitesini Görüntüle
Go to Top