Yükleniyor Etkinlikler
Bu etkinlik geçti.

”İlahi Yavuz” adlı tek kişilik gösterisi ile Yavuz Günal 21 Ekim Perşembe 20:30’da Peyote Eskişehir’de! Açılışı ise Aksel Gürel yapıyor.

Şov Peyote Eskişehir’de düzenlenecektir. Şov içerisindeki oturma düzeni sosyal mesafe kurallarına uyacak şekilde ayarlanmış olup kişi sayısı azaltılarak sınırlandırılmıştır. 18 yaş ve üstü bilete tabidir. 18 yaşından küçükler şova giriş yapamaz. Şov esnasında sigara içmek yasaktır. Aynı şekilde şov esnasında kayıt yapılması veya canlı yayın yapılması da yasaktır. Çekim yapmanız durumunda maalesef çektiğiniz görüntüleri silmeniz talep edilecektir. TuzBiber şovlarda ses ve görüntü kaydı yapabilir ve kayıtları kullanma hakkına sahiptir. Yemek ve içki servisi de şov boyunca devam edecektir. Şova biletiniz ile beraber istediğiniz zaman gelip istediğiniz zaman çıkabilirsiniz.

Biletler

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Yavuz Günal
''İlahi Yavuz'' adlı tek kişilik gösterisi ile Yavuz Günal 21 Ekim Perşembe 20:30'da Peyote Eskişehir'de! Açılışı ise Aksel Gürel yapıyor.
70,00
21 uygun

Detaylar

Tarih:
21 Ekim 2021
Saat:
20:30
Ücret:
₺70
Etkinlik Kategori:

Organizatör

TuzBiber
E-posta:
bilet@tuzbiberstandup.com
Organizatör Websitesini Görüntüle

Mekan

Peyote Eskişehir
Hoşnudiye, Vural Sk. No:35, 26000 Tepebaşı/Eskişehir, Türkiye
Eskişehir, Eskişehir 26000 Türkiye
+ Google Haritalar
Mekan Websitesini Görüntüle
Go to Top