Yükleniyor Etkinlikler
Bu etkinlik geçti.

TuzBiber, Caner Dağlı’nın MC’lik yaptığı Utku Ergin, Özge Özel ve Yusuf Bilal’den oluşan kadrosuyla 16 Eylül Perşembe iş çıkışı 19:00’da Meydan AVM JustAcademy Sahnesi’nde! Biletler biletinial.com’ da.

Şov içerisindeki oturma düzeni sosyal mesafe kurallarına uyacak şekilde ayarlanmış olup kişi sayısı azaltılarak sınırlandırılmıştır. 18 yaş ve üstü bilete tabidir. 18 yaşından küçükler şova giriş yapamaz. Şov esnasında sigara içmek yasaktır. Aynı şekilde şov esnasında kayıt yapılması veya canlı yayın yapılması da yasaktır. Çekim yapmanız durumunda maalesef çektiğiniz görüntüleri silmeniz talep edilecektir. TuzBiber şovlarda ses ve görüntü kaydı yapabilir ve kayıtları kullanma hakkına sahiptir. Yemek ve içki servisi de şov boyunca devam edecektir. Şova biletiniz ile beraber istediğiniz zaman gelip istediğiniz zaman çıkabilirsiniz.

Detaylar

Tarih:
16 Eylül 2021
Saat:
19:00
Etkinlik Kategori:
, , ,
Etkinlik Websitesini Görüntüle

Organizatör

TuzBiber
E-posta:
bilet@tuzbiberstandup.com
Organizatör Websitesini Görüntüle

Mekan

JustAcamdemy
Fatih Sultan Mehmet, Balkan Cd. No:62, 34771 Ümraniye/İstanbul, Türkiye
istanbul, istanbul Türkiye
+ Google Haritalar
Telefon:
https://www.google.com/search?q=meydan+avm+just+academy+telefon&rlz=1C1GCEA_enTR946TR946&ei=8Rs_YaH9K6D_7_UP4JW0uAc&oq=meydan+avm+just+academy+telefon&gs_lcp=Cgdnd3Mtd2l6EAMyBQghEKABOgcIABBHELADOgUIABCABDoGCAAQFhAeOgQIABBDOggIIRAWEB0QHjoHCCEQChCgAUoECEEYAFDuwAFYteQBYPLmAWgCcAJ4AIAB1gGIAcEfkgEGMC4yNC4xmAEAoAEByAEIwAEB&sclient=gws-wiz&ved=0ahUKEwjhuZTB0_vyAhWg_7sIHeAKDXcQ4dUDCA4&uact=5#
Mekan Websitesini Görüntüle
Go to Top