Yükleniyor Etkinlikler
Bu etkinlik geçti.

Karışık kuruyemiş gecemiz TuzBiber 6’lıda birbirinden farklı 6 komedyen 15’er dakika sahne alıyor. TuzBiber 6’lı: Çarşamba Günleri 20:30’da ve Cumartesi Günleri 20:00’da, Aylak Bar Kadıköy’de!

-TuzBiber 6’lı: 10 Kasım Çarşamba 20:30’da Aylak Bar Kadıköy’de!

KADRO:
MC: Caner Dağlı
Seda Yüz, Ali Fuat Ergüner, Yavuz Günal, İsmail Türküsev, Caner Omur, Aksel Gürel

Şov Aylak Bar Kadıköy’ün Bahçe bölümünde düzenlenecektir. Şov içerisindeki oturma düzeni sosyal mesafe kurallarına uyacak şekilde ayarlanmış olup kişi sayısı azaltılarak sınırlandırılmıştır. 18 yaş ve üstü bilete tabidir. 18 yaşından küçükler şova giriş yapamaz. Şov esnasında sigara içmek yasaktır. Aynı şekilde şov esnasında kayıt yapılması veya canlı yayın yapılması da yasaktır. Çekim yapmanız durumunda maalesef çektiğiniz görüntüleri silmeniz talep edilecektir. TuzBiber şovlarda ses ve görüntü kaydı yapabilir ve kayıtları kullanma hakkına sahiptir. Yemek ve içki servisi de şov boyunca devam edecektir. Şova biletiniz ile beraber istediğiniz zaman gelip istediğiniz zaman çıkabilirsiniz.

Biletler

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
TuzBiber 6'lı
Karışık kuruyemiş gecemiz TuzBiber 6’lıda birbirinden farklı 6 komedyen 15’er dakika sahne alıyor. TuzBiber 6’lı: Çarşamba Günleri 20:30'da ve Cumartesi Günleri 20:00'da, Aylak Bar Kadıköy’de! -TuzBiber 6'lı: 10 Kasım Çarşamba 20:30'da Aylak Bar Kadıköy'de!
70,00
0 uygun
Sold Out

Detaylar

Tarih:
10 Kasım 2021
Saat:
20:30
Ücret:
₺70
Etkinlik Kategori:
, , , , ,

Mekan

Aylak Bar Kadıköy
Caferağa Mah. Tellalzade Sk. No:13
Kadıköy / İstanbul, İstanbul 34710 Türkiye
Mekan Websitesini Görüntüle

Organizatör

TuzBiber
E-posta:
bilet@tuzbiberstandup.com
Organizatör Websitesini Görüntüle
Go to Top