Yükleniyor Etkinlikler
Bu etkinlik geçti.

Paleolitik çağları post apokaliptik dünyalara büküp size alfalığınızı sorgulatacak bir şov. Ömer Harmankaya 6 Nisan Çarşamba 20:30’da Haymatlos Mekan’da! 

18 yaş ve üstü bilete tabidir. 18 yaşından küçükler şova giriş yapamaz. Şov esnasında sigara içmek yasaktır. Aynı şekilde şov esnasında kayıt yapılması veya canlı yayın yapılması da yasaktır. Çekim yapmanız durumunda maalesef çektiğiniz görüntüleri silmeniz talep edilecektir. TuzBiber şovlarda ses ve görüntü kaydı yapabilir ve kayıtları kullanma hakkına sahiptir. Yemek ve içki servisi de şov boyunca devam edecektir. Şova biletiniz ile beraber ,en geç yarım saat sonra, gelip istediğiniz zaman çıkabilirsiniz.

Biletler

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Ömer Harmankaya- Ankara
Paleolitik çağları post apokaliptik dünyalara büküp size alfalığınızı sorgulatacak bir şov. Ömer Harmankaya 6 Nisan Çarşamba 20:30’da Haymatlos Mekan'da! 
80,00
39 uygun

Detaylar

Tarih:
6 Nisan
Saat:
20:30
Ücret:
₺80
Etkinlik Kategori:

Organizatör

TuzBiber
E-posta:
bilet@tuzbiberstandup.com
Organizatör Websitesini Görüntüle

Mekan

Haymatlos Mekan
Kavaklıdere, Konur Sok. 73/B, 06640 Çankaya/Ankara, Türkiye
Çankaya / Ankara, Ankara 06680 Türkiye
+ Google Haritalar
Mekan Websitesini Görüntüle
Go to Top