Yükleniyor Etkinlikler
Bu etkinlik geçti.

İki Süper Şov Birden!

Mert Günhan, Yiğitcan Erdoğan, İsmail Türküsev ve Ömer Harmankaya YouTube’un sevilen formatları “Balon Haber Ajansı” ve “Bu Hikayedeki G*t Ben miyim?”i sahnede canlı olarak yapıyor; cevapları seyircilerle birlikte buluyor. 2 şov, tek bilet, 1 Ağustos Pazar 19.00’da Aylak Bar Kadıköy’de. Konukları ise Mustafa Sağır.

Şov Aylak Bar Kadıköy’de düzenlenecektir. Şov içerisindeki oturma düzeni sosyal mesafe kurallarına uyacak şekilde ayarlanmış olup kişi sayısı azaltılarak sınırlandırılmıştır. 18 yaş ve üstü bilete tabidir. 18 yaşından küçükler şova giriş yapamaz. Şov esnasında sigara içmek yasaktır. Aynı şekilde şov esnasında kayıt yapılması veya canlı yayın yapılması da yasaktır. Çekim yapmanız durumunda maalesef çektiğiniz görüntüleri silmeniz talep edilecektir. TuzBiber şovlarda ses ve görüntü kaydı yapabilir ve kayıtları kullanma hakkına sahiptir. Yemek ve içki servisi de şov boyunca devam edecektir. Şova biletiniz ile beraber istediğiniz zaman gelip istediğiniz zaman çıkabilirsiniz.

Biletler

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Balon Haber X Bu Hikayedeki G*t Ben Miyim?
İki Süper Şov Birden! Mert Günhan, Yiğitcan Erdoğan, İsmail Türküsev ve Ömer Harmankaya YouTube'un sevilen formatları "Balon Haber Ajansı" ve "Bu Hikayedeki G*t Ben miyim?"i sahnede canlı olarak yapıyor; cevapları seyircilerle birlikte buluyor. 2 şov, tek bilet, 1 Ağustos Pazar 19.00'da Aylak Bar Kadıköy'de.
60,00
0 uygun
Sold Out

Detaylar

Tarih:
1 Ağustos 2021
Saat:
19:00
Ücret:
₺60
Etkinlik Kategori:
, ,
Go to Top