Yükleniyor Etkinlikler
Bu etkinlik geçti.

Herkesin 5 dakika sahne alabildiği Açık Mikrofon; 23 Eylül Perşembe 19’da Haymatlos Mekan’da!

Sahneye çıkmak isteyenlerin saat 18:30 ile 19:00 arasında kapıda isimlerini yazdırarak bilet almaları gerekmektedir. Şov Haymatlos Mekan’da düzenlenecektir. Şov içerisindeki oturma düzeni sosyal mesafe kurallarına uyacak şekilde ayarlanmış olup kişi sayısı azaltılarak sınırlandırılmıştır. 18 yaş ve üstü bilete tabidir. 18 yaşından küçükler şova giriş yapamaz. Şov esnasında sigara içmek yasaktır. Aynı şekilde şov esnasında kayıt yapılması veya canlı yayın yapılması da yasaktır. Çekim yapmanız durumunda maalesef çektiğiniz görüntüleri silmeniz talep edilecektir. TuzBiber şovlarda ses ve görüntü kaydı yapabilir ve kayıtları kullanma hakkına sahiptir. Yemek ve içki servisi de şov boyunca devam edecektir. Şova biletiniz ile beraber istediğiniz zaman gelip istediğiniz zaman çıkabilirsiniz.

Biletler

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Açık Mikrofon
Gece geç saat komedisi TuzBiber Ayaktayız 23 Eylül Perşembe 22:30'da Haymatlos Mekan'da! Listede olan olmayan bütün komedyenlerin ansızın sahneye çıkabildiği Ayaktayız'a, ön yargılarınızın yerini bira ile doldurmak isterseniz, sizleri de bekliyoruz.
30,00
41 uygun

Detaylar

Tarih:
23 Eylül 2021
Saat:
19:00
Ücret:
₺30

Organizatör

TuzBiber
E-posta:
bilet@tuzbiberstandup.com
Organizatör Websitesini Görüntüle

Mekan

Haymatlos Mekan
Kavaklıdere, Konur Sok. 73/B, 06640 Çankaya/Ankara, Türkiye
Çankaya / Ankara, Ankara 06680 Türkiye
+ Google Haritalar
Mekan Websitesini Görüntüle
Go to Top