Yükleniyor Etkinlikler
Bu etkinlik geçti.

Komedyenlerin birbirini gömdüğü, kazananı seyircinin belirlediği TuzBiber’in yeni formatı AcıBiber Şov’a olan yoğun ilgiden esinlenerek TuzBiber yepyeni bir formatla karşınızda: AcıBiber Lig! Şov’dan farklı olarak komedyenler kura ile değil, meydan okudukları komedyenlerle kapışacaklar (gömüşecekler)! Yakın arkadaşlıkların test edileceği, komedyenlerin katarsise boğulacağı AcıBiber Lig’in ilk gecesi 16 Eylül Perşembe 20:30’da Aylak Bar Kadıköy’de!

Roastmaster: Mustafa Sağır | Aksel Gürel VS Nilüfer Yüce, Murat Gençoğlu VS Guli Yakan, Özgür Tosun VS Cemil Marki, Engin Türkoğlu VS Yiğit Ergül, Emre Öztürk VS Rauf Hasanov

 

Şov Aylak Bar Kadıköy’de düzenlenecektir. Şov içerisindeki oturma düzeni sosyal mesafe kurallarına uyacak şekilde ayarlanmış olup kişi sayısı azaltılarak sınırlandırılmıştır. 18 yaş ve üstü bilete tabidir. 18 yaşından küçükler şova giriş yapamaz. Şov esnasında sigara içmek yasaktır. Aynı şekilde şov esnasında kayıt yapılması veya canlı yayın yapılması da yasaktır. Çekim yapmanız durumunda maalesef çektiğiniz görüntüleri silmeniz talep edilecektir. TuzBiber şovlarda ses ve görüntü kaydı yapabilir ve kayıtları kullanma hakkına sahiptir. Yemek ve içki servisi şov boyunca devam edecektir. Şova biletiniz ile beraber istediğiniz zaman gelip istediğiniz zaman çıkabilirsiniz.

Biletler

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
AcıBiber Lig
Komedyenlerin birbirini gömdüğü, kazananı seyircinin belirlediği TuzBiber’in yeni formatı AcıBiber Şov'a olan yoğun ilgiden esinlenerek TuzBiber yepyeni bir formatla karşınızda: AcıBiber Lig! Şov'dan farklı olarak komedyenler kura ile değil, meydan okudukları komedyenlerle kapışacaklar (gömüşecekler)! Yakın arkadaşlıkların test edileceği, komedyenlerin katarsise boğulacağı AcıBiber Lig'in ilk gecesi 16 Eylül Perşembe 20:30’da Aylak Bar Kadıköy’de! Roastmaster: Mustafa Sağır | Aksel Gürel VS Nilüfer Yüce, Murat Gençoğlu VS Guli Yakan, Özgür Tosun VS Cemil Marki, Engin Türkoğlu VS Yiğit Ergül, Emre Öztürk VS Rauf Hasanov
45,00
16 uygun

Detaylar

Tarih:
16 Eylül 2021
Saat:
20:30
Ücret:
₺45
Etkinlik Kategori:
, , ,

Organizatör

TuzBiber
E-posta:
bilet@tuzbiberstandup.com
Organizatör Websitesini Görüntüle

Mekan

Aylak Bar Kadıköy
Caferağa Mah. Tellalzade Sk. No:13
Kadıköy / İstanbul, İstanbul 34710 Türkiye
+ Google Haritalar
Mekan Websitesini Görüntüle
Go to Top